• Satış
  • UCUZ ELEKTRİK ALMAK İSTİYORUM
    Şu anda kullandığınızdan çok daha ucuz elektrik kullanarak giderlerinizde fark yaratmak ister misiniz?
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ
    Müşteri hizmetlerimiz her an yanınızda. Sorunuz ya da sorununuz mu var? Ya da hemen detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Tıklayın!
  • SIK SORULAN SORULAR
    Şu anda kullandığınızdan çok daha ucuz elektrik kullanarak giderlerinizde fark yaratmak ister misiniz? Aklınızdaki tüm soruların cevapları için tıklayın.Elektiriği Nasıl Ucuza Alabilirim ?

Daha ucuz elektrik kullanmaya başlamak için Sanko Enerji’yi aramanız yeterli. Sanko Enerji, elektrik tedarik ettiği kuruluşlara, hâlihazırda elektrik aldıkları kurumla olan tarifeleri üzerinden belli bir oranda indirim yapar. Uzmanlarımız kurumunuzun elektrik tüketimini inceleyerek size özel bir indirim oranı belirlerler. Bu indirim oranını içeren sözleşmenin yürürlüğe girdiği günden itibaren mevcut tarifeleriniz üzerinden anlaşmış olduğunuz indirim oranı kadar indirimli fiyattan elektrik almaya başlarsınız.


Dolayısıyla Sanko Enerji’nin müşterisi olduğunuz ilk aydan başlayarak, elektrik birim fiyatlarınız düşer, fatura toplamınız azalır,  üretim maliyetleriniz düşer, şirketinizin karlılığı artar.